Nasza firma prowadzi szkolenia z obsługi oprogramowania Asseco WAPRO. Ponieważ nie jesteśmy jednostką edukacyjną świadczymy je w ramach  prowadzonej przez nas działalności związanej z doradztwem w zakresie informatyki, zgodnie  z kodem PKD 62.02.Z (planowanie i projektowanie systemów komputerowych, które łączą sprzęt komputerowy, oprogramowanie i technologie komunikacyjne, włączając szkolenia dla użytkowników). Jeśli potrzebują Państwo szkolenia w ramach programów pozwalających na ich dofinansowanie prosimy przed odbyciem szkolenia o przekazanie informacji odnośnie wymogów stawianych przez dany program firmom prowadzącym szkolenia.  Poniżej mogą się Państwo zapoznać z tematyką standardowych szkoleń z zakresu oprogramowania WAPRO MAG, WAPRO FAKIR, WAPRO GANG oraz WAPRO KAPER. Po zakończonym szkoleniu wystawiamy Państwu certyfikat z odbycia szkolenia.

Na Państwa życzenie prowadzimy również szkolenia dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb zarówno dla jednego, jak i wielu pracowników. Zakres tematyczny takiego szkolenia ustalamy wspólnie z Państwem, może on dotyczyć też oprogramowania Asseco WAPRO dla którego nie posiadamy opracowanego standardowego szkolenia. Przykładowo koszt dwudniowego, specjalistycznego szkolenia trwającego łącznie 16 godzin wyniesie 3200,00 złotych netto plus 23% VAT.

Koszt szkolenia wynosi 200,00 złotych netto plus 23% VAT za godzinę pracy naszego szkoleniowca. Podane na stronie ceny odnoszą się do szkolenia od podstaw z najwyższego wariantu danego programu. W przypadku szkolenia w siedzibie naszej firmy oraz szkolenia zdalnego nie doliczamy dodatkowych kosztów, natomiast jeśli chcą Państwo, aby takie szkolenie odbyło się w Państwa firmie to za dojazd na terenie Warszawy doliczamy 61,50 złotych brutto. Jeśli szkolenie ma się odbyć w siedzibie Państwa firmy poza terenem Warszawy prosimy o kontakt z nami abyśmy mogli przygotować dla Państwa indywidualną ofertę.

Zakres szkolenia z systemu Finanse i księgowość WAPRO FAKIR
Zakres szkolenia z systemu Kadry i płace WAPRO GANG
Zakres szkolenia z systemu Księga podatkowa i ryczałt WAPRO KAPER
Zakres szkolenia z systemu Sprzedaż i magazyn WAPRO MAG

szkolenia