W dobie internetu w przypadku nagłej awarii lub problemów z oprogramowaniem, nie ma już w wielu przypadkach konieczności interwencji informatyka na miejscu, w siedzibie firmy. Bardzo często wystarczy tylko sam dostęp do internetu, aby serwisant mógł udzielić nam pomocy. Nasza firma udziela takiej zdalnej pomocy, zarówno od strony oprogramowania WAPRO ERP, jak też świadczenia tą drogą innych usług informatycznych.

PRZED OPŁACENIEM USŁUGI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU USTALENIA TERMINU WYKONANIA POMOCY ZDALNEJ. KOSZT POMOCY ZDALNEJ: 123,00 PLN brutto/ usługa do 30 minut (246,00 PLN brutto za godzinę pracy naszego serwisanta).

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO

Usługi zdalne świadczymy za pomocą aplikacji TeamViewer. Można ją pobrać z naszej strony: www.pomoc.kid.com.pl. Po ściągnięciu i instalacji tej aplikacji, wystarczy podać naszemu serwisantowi własne (generowane przez aplikację TeamViewer) ID i hasło, aby mógł on uzyskać dostęp do naszego komputera i udzielić pomocy. Koszt pomocy zdalnej w naszej firmie wynosi 200,00 złotych netto plus VAT za godzinę pracy naszego serwisanta, koszt usługi jest rozliczany z dokładnością co do pół godziny.  Skorzystanie z pomocy zdalnej pozwala zaoszczędzić koszt dojazdu do Państwa firmy.