Multi Integrator to uniwersalne oprogramowanie opracowane przez naszą firmę za pomocą którego można połączyć program do gospodarki magazynowej i sprzedaży WAPRO MAG z wieloma różnymi systemami. Dzięki naszej aplikacji można łatwo zarządzać obsługą sklepów internetowych lub platform B2B. Oprogramowanie jest otwarte na integrację z dowolnymi systemami.

Multi Integrator to oprogramowanie, które służy do dwukierunkowej wymiany danych pomiędzy programem WAPRO MAG a dowolną platformą. Taką platformą może być np. sklep internetowy, system B2B, system CRM, itp.. Najczęściej aplikacja Multi Integrator jest wykorzystywana do łączenia sklepów internetowych z programem WAPRO MAG. Dlatego też potocznie nazywamy to oprogramowanie integratorem ze sklepami internetowymi. Multi Integrator pozwala synchronizować dane z wieloma sklepami internetowymi jednocześnie.

Multi Integrator jest instalowany na komputerze lub serwerze w środowisku, w którym pracuje program WAPRO MAG. Dzięki naszej aplikacji, w łatwy sposób można między innymi przesłać z programu WAPRO MAG do sklepu internetowego produkty, informacje dotyczące aktualnych stanów magazynowych i cen asortymentu. Multi Integrator aktualizuje na bieżąco informacje o statusach realizacji poszczególnych zamówień. Jednocześnie za pomocą programu Multi Integrator, można pobierać z platformy e-commerce dane dotyczące spływających zamówień oraz automatycznie dodawać w systemie WAPRO MAG nowych kontrahentów pochodzących ze sklepu internetowego.

Używając programu Multi Integrator zyskujemy:

  • minimalizację pomyłek – dane są wprowadzane do systemu tylko raz, nie trzeba ich powielać ręcznie w kolejnych aplikacjach,
  • oszczędność czasu – raz wprowadzone dane równają się oszczędności czasu,
  • redukcja kosztów – dzięki centralnemu zarządzaniu można optymalizować procesy logistyczne.

Dzięki aplikacji Multi Integrator program WAPRO MAG, staje się rzeczywistym centrum zarządzania operacjami handlowymi i stanami magazynowymi. W jednym miejscu, czyli systemie WAPRO MAG, gromadzimy informacje o rzeczywistych stanach magazynowych, cenach produktów, realizowanych zamówieniach, danych kontrahentów i ich historii zakupów. Każda zmiana w programie WAPRO MAG, znajduje odzwierciedlenie po stronie sklepu internetowego. Jednocześnie każde zamówienie złożone w platformie e-commerce powoduje modyfikacje w programie WAPRO MAG.

Przed zakupem Multi-Integratora oferujemy naszym Klientom darmową 30-dniową wersję DEMO, aby mogli się w pełni zapoznać z dostępnym funkcjonalnościami naszej aplikacji. Aby pobrać wersję DEMO Multi-Integratora prosimy o kliknięcie zakładki Produkty na górze strony, następnie wybór pozycji Integrator oraz interesującego Państwa produktu. Po kliknięciu w pogrubiony tekst o darmowej 30 dniowej wersji testowej zostaną Państwo przekierowani na stronę z której mogą Państwo pobrać bezpłatną wersję DEMO programu oraz instrukcję jego instalacji i konfiguracji.  Klientów którzy chcieliby zakupić Multi Integrator, a nie posiadają jeszcze programu WAPRO MAG, zachęcamy aby najpierw zapoznali się z tym programem – darmową i bezterminową wersję DEMO znajdą Państwo na naszej stronie klikając przycisk powyżej: POBIERZ DEMO lub na stronie www.pomoc.kid.com.pl w zakładce: "Pobierz Asseco WAPRO".


Jeśli są Państwo zainteresowani wdrożeniem oprogramowania prosimy o kontakt:
Mail: kid@kid.com.pl
Telefon: 22 652 15 25 lub 22 652 15 26


Sklepy internetowe z którymi już współpracuje nasz Multi Integrator:

PrestaShop

PrestaShop jest najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem open source dla sklepów internetowych na świecie. W Polsce należy do najczęściej wybieranych systemów.  Sklep można hostować na indywidualnych serwerach bez konieczności płacenia dodatkowych miesięcznych abonamentów i bez dodatkowych ukrytych kosztów utrzymania. Pod względem technicznym przewyższa płatne rozwiązania, jest przetestowany przez setki tysięcy sklepów. Prestashop pozwala na indywidualne dostosowanie graficznego wyglądu do potrzeb sklepu bez żadnych ograniczeń. Sklep udostępnia instalowanie dodatkowych zewnętrznych modułów, np. płatności np. płatności, porównywarek cen, systemów śledzenia przesyłek, itp.. Możliwe jest też pisanie własnych modułów zgodnie z dostarczoną dokumentacją. Panel administracyjny systemu jest prosty w obsłudze, łatwy nie tylko dla administratora czy osoby wdrażającej, ale także dla personelu obsługującego sklep. Sklep PrestaShop posiada m.in.: multisklepowość (możliwość prowadzenia wielu sklepów z jednego panelu), płatności drogą elektroniczną np. kartą kredytową, PayPal, Przelewy24, itp., obsługa dowolnej ilości wersji językowych, wyszukiwanie produktów, praca na wielu walutach (możliwość przeliczania kursów walut w czasie rzeczywistym), śledzenie przesyłki, zarządzanie serwerem przez panel administracyjny, zarządzanie zamówieniami, zarządzanie dostawami i płatnościami, zarządzanie katalogiem produktów, wystawianie faktur (do pobrania w pliku PDF), edytor WYS/WYG, wsparcie i optymalizacja dla SEO, tagowanie produktów i chmurka tagów, obsługa kodów kreskowych, przyjazne adresy URL/odnośniki bezpośrednie, obsługa kanałów RSS, porównanie cech kilku produktów jednocześnie, newsletter. Dostępna jest w pełni polska wersja sklepu  PrestaShop do pobrania wraz z polskim instalatorem oraz forum polskiego wsparcia PrestaShop.
dowiedz się więcej

WooCommerce

WooCommerce jest darmową wtyczką eCommerce do WordPressa. Z WooCommerce możesz sprzedawać zarówno produkty fizyczne, jak i cyfrowe we wszystkich kształtach i rozmiarach, oferować warianty produktów w wielu konfiguracjach i produkty do pobrania, a nawet sprzedawać produkty afiliacyjne innych sklepów. Aktualnie WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem eCommerce na świecie (ponad 30% udziału w rynku), które daje pełną kontrolę zarówno właścicielom sklepów, jak i developerom. Integrację z Integratorem zapewnia WP Desk.
dowiedz się więcej

Selly

Selly to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia każdego rodzaju e-biznesu. Ponad 100 integracji m.in. z porównywarkami cen, systemami płatności elektronicznych, systemami ratalnymi, systemami ocen sklepów oraz integracja z dowolną hurtownią to doskonałe narzędzie do szybkiego rozwoju. Nieograniczona możliwość indywidualnej rozbudowy, częste bezpłatne aktualizacje oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet to podstawowe zalety platformy. Selly to kompleksowe i w pełni autorskie rozwiązanie dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego.
dowiedz się więcej

GOshop.pl

GOshop.pl to przede wszystkim spersonalizowane sklepy, oparte o indywidualnie opracowaną szatę graficzną w modelu jednorazowej opłaty za bezterminową licencję. Pełny zakres integracji m.in. z porównywarkami cen oraz systemami płatności elektronicznej. GOshop stawia na łatwość obsługi oraz pełną intuicyjność w zarządzaniu sklepem.

2ClickShop

2ClickShop to oprogramowanie sklepu internetowego, spełniające wszystkie potrzeby nowoczesnego e-sprzedawcy. To kilkadziesiąt różnych integracji, pełna edytowalność, intuicyjność obsługi, zaplecze do działań marketingowych oraz pełne wsparcie techniczne ze strony dostawcy oprogramowania.2ClickShop jest przyjazny dla wyszukiwarek, dostosowany do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej (e-hurtownie, systemy B2B). Obsługuje wiele wersji językowych i jako jeden z nielicznych współpracuje z większością programów magazynowo-sprzedażowych na rynku w trybie online! Celem jest uproszczenie do minimum procesu zarządzania e-sklepem, dlatego 2ClickShop zawiera takie innowacyjne rozwiązania, jak m.in. obsługa aukcji oraz transakcji Allegro wraz z kontrolą i rezerwacją stanów magazynowych online w systemie ERP. Dzięki obsłudze większości firm kurierskich, w e-sklepie opartym na oprogramowaniu 2ClickShop czas obsługi zamówienia skraca się do minimum. Obsługuje również wszystkie systemy i formy płatności online. Z oprogramowaniem 2ClickShop prowadzenie sklepu internetowego nie tylko jest łatwe, ale również skuteczne. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań e-commerce, dostosowane zarówno dla małych, jak i dużych e-biznesów.

Shoplo.com

Shoplo.com to najprostszy sposób na sprzedaż w internecie. Platforma umożliwia tworzenie pięknych sklepów za pomocą kliku kliknięć oraz pozwala na wielokanałową sprzedaż (przez stronę, Facebook, aplikacje mobilne, Allegro, itp.). Dzięki Shoplo Appstore właściciele e-sklepów mogą samodzielnie instalować wybrane przez siebie aplikacje po to, aby usprawnić funkcjonowanie biznesu, zwiększyć sprzedaż i zbudować silna markę. Nowoczesność i estetyka Shoplo zostały wyróżnione licznymi nagrodami, między innymi prestiżową statuetką Ekomers w kategorii Innowacja Roku 2013 oraz nominacją The Next Web Polish Startup Awards.
dowiedz się więcej

Firma Red InGo

Firma Red InGo jest agencją interaktywną zajmującą się kompleksową obsługą swoich klientów i administracją stron internetowych. Ich zespół to eskperci od wielu lat związani z branżą Web development. Pomagają klientom przygotować zaawansowany technologicznie i skuteczny sklep internetowy. Wszystkie sklepy e-commerce budują korzystając z platformy Magento, którą integrują z wszelkimi systemami płatniczymi (m.in. PayU, PayPal, Dotpay), platformami sprzedażowymi np. Allegro, programami magazynowymi (WAPRO MAG, Subiekt, PCMarket) oraz wszelkimi systemami ERP.