W dzisiejszych czasach nie każda firma ma własny dział informatyczny, który mógłby zapewnić odpowiednie wsparcie techniczne. Dlatego proponujemy Państwu zawarcie umowy serwisowej, która pozwoli na stałą i fachową opiekę nad Państwa systemem informatycznym (serwery, stanowiska robocze, itd.) lub wybranym jego fragmentem np. oprogramowaniem Asseco WAPRO.

Po podpisaniu umowy w razie jakichkolwiek problemów Państwa firma traktowana jest priorytetowo (pierwszeństwo w kolejności obsługi zgłoszeń). Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa i jeśli jest to określone w umowie serwisowej odwiedzają firmę w wyznaczonych terminach. Możecie Państwo wybrać umowę za gotowość serwisową z czasem reakcji dostosowanym do potrzeb lub umowę na określoną liczbę godzin. Dzięki temu macie Państwo gwarancję zachowania ciągłości pracy.

Wspieramy naszych Klientów na terenie Warszawy i okolic, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania i sprzętu. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że zawsze będą mieli grupę doświadczonych specjalistów przy sobie, którzy pomogą w rozwiązaniu każdego problemu.

Wierzymy, że nasza oferta umowy serwisowej pozwoli Państwu skupić się na prowadzeniu biznesu, a jednocześnie mieć pewność, że wasz system informatyczny jest w dobrych rękach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu z nami pod numerami telefonów: 22 652 15 25 lub 22 652 15 26 lub mailowo: kid@kid.com.pl.