Dlaczego należy kupić aktualizację?

Tylko klienci posiadający aktualną wersję programu, mogą korzystać z bezpłatnej pomocy serwisowej producenta oraz z najnowszej bezpłatnej wersji modułu Wapro JPK, a także przedłużyć możliwość korzystania z usług subskrypcyjnych m.in. WAPRO RODO. Po zakupie nowej aktualizacji do końca okresu jej obowiązywania pojawia się jeszcze wiele zmian wprowadzających nowe funkcjonalności – wszystkie te wychodzące nowe aktualizacje będą mogli Państwo ściągnąć bezpłatnie po wykupieniu aktualnej wersji programu.Koszt aktualizacji jest różny w zależności od tego co jaki okres czasu dokonujemy aktualizacji:

- 25% wartości programów które posiadamy gdy od terminu początku obowiązywania ostatniej płatnej aktualizacji minął rok. Nasza firma dla klientów którzy dokonują u nas takiej aktualizacji dorzuca 10% rabatu;

- 50% wartości programów które posiadamy gdy od terminu początku obowiązywania ostatniej zakupionej przez nas płatnej aktualizacji minęły dwa lata;

- 60% wartości programów które posiadamy gdy od terminu początku obowiązywania ostatniej zakupionej przez nas płatnej aktualizacji minęły trzy lata lub więcej.

Uwaga: Minimalny koszt aktualizacji nie może być mniejszy niż 100,00 złotych netto plus VAT.

Przykładowo gdy posiadamy program WAPRO MAG w wariancie START koszt aktualizacji wyniesie:

- 90,00 złotych netto (110,70 zł brutto) jeśli aktualizujemy co roku (to właśnie jest przypadek gdy stosowana jest zasada, że koszt aktualizacji nie może być mniejszy niż 100 złotych netto - 25% wartości programu WAPRO MAG START to 97,50 złotych netto);

- 195,00 złotych netto (239,85 zł brutto) jeśli opuścimy jedną płatną aktualizację;

- 234,00 złotych netto (287,82 zł brutto) jeśli opuścimy dwie lub więcej płatnych aktualizacji.

Natomiast gdy posiadamy trzy stanowiska WAPRO MAG w wariancie PRESTIŻ koszt aktualizacji wyniesie:

- 1050,75 złotych netto (1292,42 zł brutto) jeśli aktualizujemy co roku;

- 2335,00 złotych netto (2872,05 zł brutto) jeśli pominiemy jedną aktualizację;

- 2802,00 złotych netto (3446,46 zł brutto) jeśli pominiemy dwie lub więcej aktualizacji.

Okres obowiązywania płatnej aktualizacji rozpoczyna się 1 października i kończy 30 września kolejnego roku. Niezależnie od tego kiedy kupimy aktualizację z korzyści wynikających z zakupu aktualizacji możemy korzystać tylko do końca okresu jej obowiązywania czyli do 30 września.

Posiadanie aktualnej wersji programu jest też konieczne gdy chcemy zakupić rozbudowę programu do wyższego wariantu (np. z wariantu START do wariantu BIZNES), dokupić dodatkowe stanowisko lub stanowiska programu oraz przy przepisaniu posiadanej licencji programu na inną firmę.

Gdy zakupimy nowy program to przez pierwsze siedem miesięcy od daty jego aktywacji możemy pobierać wszystkie wychodzące aktualizacje bezpłatnie. Dotyczy to również płatnej aktualizacji, dlatego gdy zakupimy program i aktywujemy go między 1 marca a 30 września 2019, to pierwszą płatną aktualizacją będzie dla nas dopiero ta która pojawi się 1 października 2020 roku.