WAPRO ERP 2023 – dobry wybór w każdych czasach

WAPRO ERP 2023 – dobry wybór w każdych czasach

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że z początkiem października pojawiły się nowe wersje 8.80.0 oprogramowania dla firm. Jak zawsze pojawił się nowy pakiet zmian, zawierający szereg nowych funkcji oraz dostosowań do zmieniających się przepisów prawa. Łącznie w minionym roku wraz z aktualizacjami pojawiło się ponad 1000 zmian i nowych możliwości we wszystkich aplikacjach, a kolejny rok zapowiada się równie obficie.

Najbliższy czas to kolejny okres wyzwań związanych z dostosowaniem do zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej i nadchodzących zmian w przepisach, wśród których najważniejszy będzie powszechny obowiązek stosowania Krajowego Systemu e-Faktur. Już dziś oprogramowanie WAPRO umożliwia podłączenie do KSe-F i korzystanie z podstawowych możliwości, a trwające wciąż prace rozwojowe nad nowymi funkcjami spowodują, że obowiązek będzie można przekuć w realny zysk i skok jakościowy w pracy firmy.

Posiadacze aktywnych abonamentów otrzymają stosowne aktualizacje w cenie abonamentu. Wszystkim Klientom którzy posiadają aktywne licencje roczne WAPRO 365 zakupione w naszej firmie na ich prośbę bezpłatnie przesyłamy certyfikaty do nowej wersji 8.8. Użytkowników starszych wersji oprogramowania Asseco WAPRO zachęcamy do wybrania produktów z linii WAPRO 365.