WAPRO ERP – nowa wersja 8.7 już w sprzedaży!

WAPRO ERP – nowa wersja 8.7 już w sprzedaży!

Jak co roku z początkiem października pojawił się nowy, zaktualizowany pakiet oprogramowania w wersji 8.7. W programach pojawiły się nowe funkcjonalności oraz zmiany dostosowujące je do zmian w prawie. Poprzedni rok to ponad 2000 zmian funkcjonalnych i modyfikacji w ponad 20 wersjach i wydaniach. Każdy z oferowanych programów przeszedł poważne zmiany funkcjonalne, związane z rozwojem i dostosowaniem do zmieniających się warunków gry rynkowej. Tempo zmian w przepisach nie spada, dlatego priorytetem staje się utrzymywanie oprogramowania w aktualnych, zgodnych z przepisami wersjach. Już w styczniu 2022 roku pojawi się nowy standard JPK, wówczas także po raz pierwszy pojawi się (na razie jeszcze dobrowolny) Krajowy System e-Faktur). Oprogramowanie WAPRO ERP będzie systematycznie dostosowywane do tych zmian. 

Ostatni rok to pojawienie się nowej linii produktów abonamentowych WAPRO 365 i okres zmian związanych z jej wprowadzeniem. Tylko produkty WAPRO 365 gwarantują że otrzymamy wszystkie nowe funkcjonalności i poprawki związane ze zmianami w przepisach. Zgodnie z zapowiedziami od 1 października przestały pojawiać się aktualizacje dla programów w licencji bezterminowej w wariantach START i BIZNES – ich tańsze odpowiedniki są dostępne w formie abonamentowej - WAPRO 365.

Wreszcie w ostatnim okresie czasu pojawiły się nowe produkty – platforma do elektronicznej wymiany dokumentów Businesslink (już niedługo współpracująca z Krajowym systemem e-Faktur), Portal HR pozwalający zarówno pracownikom jak i ich przełożonym na samodzielne załatwienie spraw kadrowych, a także WAPRO HYBRID zupełnie nowa odsłona platformy handlu internetowego łącząca w sobie platformę B2B i B2C.

Przypominamy wszystkim posiadaczom licencji rocznych WAPRO 365, że przez cały okres trwania licencji wszystkie pojawiające się aktualizacje są bezpłatne w ramach abonamentu, w tym też nowa wersja 8.7.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami w najnowszych wersjach programów.